Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Beskrivelse: Udskriv denne side

Startliste  1. oløb   2018/2019   Valby parken 7. Oktober 2018

Herre

Tid

Nr.

Navn

Klasse

Klub

10.00

2826

Jørgen Jacobi

Herre

Nybro-Furå

10.02

2965

Thorbjørn Skovhus

herre

Hellerup

10.04

2763

Søren Bøjer

Herre

Neptun

10.06

2818

Casper Duun

herre

Nybro-Furå

10.08

2606

Henrik K. Petersen

Herre

Hvidovre

10.10

2305

Leif Pedersen

Herre

Ark

10.12

2846

Kristian Brandstrup

Herre

Nybro-Furå

10.14

2715

Allan Engsig

Herrer

Neptun

10.16

3304

Morten Grove

Herrer

Klampenborg

10.18

3403

Jakob Jensen

Herre

Esrum

10.20

2873

Villars Arendrup

Herre

Nybro-Furå

10.22

9103

Frederik Grue

Herre

Dragør/Pilen

10.24

2754

Anders Liebl

herre

Neptun

10.26

2805

Carsten Scales

Herre

Nybro-Furå

Damer, old girls, dame-par

 

Tid

Nr.

Navn

Klasse

Klub

10.00

2909

Anette og Helle

D-par

Hellerup

10.01

3509

Lotte Davidsen

Old Ladies

Nord

10.02

6527

Gudrun og Dorthe

D-par

Vallensbæk

10.03

4483

Ida + Sinne

D-par

Kano44

10.04

2765

Mia Stokholm

Damer

Neptun

10.05

2914

Charlotte Ardal

Old Ladies

Hellerup

10.06

2637

Anne Larsen

Dame

Hvidovre

10.07

2344

Lotte + Nanna

D-par

Ark

10.08

4481

Lene & Mille

D-par

Kano44

10.09

1313

Malene + Tine

d-par

Kbh KK

10.10

2976

Emma + Louise

D-par

Hellerup

10.11

4020

Gry Kaiser

dame

Nova

10.12

3303

Lise Grove

Damer

Klampenborg

10.13

4455

Karen Juul 

Old-Ladies

Kano44

10.14

2709

Eva Hemmingsen + Lea

D

Neptun

10.15

2984

Andrea + Iben

D-par

Hellerup

10.16

2621

Hanne + Sofie

D-par

Hvidovre

10.17

3746

Teresa Thomsen

Old Ladies

Lyngby

10.18

4457

Lone Nielsen

Old-Ladies

Kano44

10.19

1310

Lotte + Julie

D-par

Kbh KK

10.20

2985

Camilla Beldam

Old Ladies

Hellerup

10.21

9149

Mette Lherbier

Old Ladies

Dragør/Pilen

10.22

2317

Helle + Karin R

D-par

ARK

10.23

4452

Lisbeth Weichel

Old-Ladies

Kano44

10.24

2881

Jytte + Ulla + Ulla

D-par

Nybroe/sundby

10.25

2955

Inge-Lise + Camilla

D-par

Hellerup

10.26

7005

Ann Carina Nielsen

Damer

Røse

10.27

3309

Charlotte Baltzer

dame

Klampenborg

10.28

4454

Annette Als

Old-Ladies

Kano44

10.29

2802

Christina Scales

Dame

Nybro-Furå

10.30

2944

Helle + Anne

D-par

Hellerup

10.31

9111

Janet Bentzen

Old-Ladies

Dragør/Pilen

10.32

3735

Birgitte og Agnete

D-par

Lyngby

10.33

4465

Christina M Gullander

Old Ladies

Kano44

10.34

1303

Kristine Rasmussen

dame

Kbh KK

10.35

2905

Vibeke Gravlund

Old Ladies

Hellerup

10.36

2315

Ene L + Malene B

D-par

Ark

10.37

4484

Louise & Vivi

D-par

Kano44

10.38

2837

Emma Kiehn

dame

Nybro-Furå

10.39

2921

Lone Holm Hansen

Old Ladies

Hellerup

10.40

3302

Ulla  Grove

Damer

Klampenborg

10.41

4456

Tine Frederiksen 

Old-Ladies

Kano44

10:42

2828

Mette Wolthers

Dame

Nybro-Furå

Old Boys, Herre-Par

Tid

Nr.

Navn

Klasse

Klub

10.00

2954

Peter Jakobsen

Old Boys

Hellerup

10.01

6529

Richard Fajerberg

Old Boys

Vallensbæk

10.02

1314

Kim B + Jakob

H-par

Kbh KK

10.03

3508

Lars Buhl

Old Boys

Nord

10.04

2633

Lars og Marcio

H-par

Hvidovre

10.05

4434

Helge Gertsen

Oldboys

Kano44

10.06

2986

Lars + Peter

H-par

Hellerup

10.07

2327

Elias + lars Jørgensen

H-par

ARK

10.08

2810

Per Sørensen

Old Boys

Nybro-Furå

10.09

9143

Morten T + Johnny

H-par

Dragør/Pilen

10.10

2638

Dan larsen

Old Boys

Hvidovre

10.11

2987

Morten + Morten

H-par

Hellerup

10.12

3745

Claus + Michael

H-par

Lyngby

10.13

4001

Claus & Anders

Oldboys

Nova

10.14

9124

Finn Rasmussen

Old Boys

Dragør/Pilen

10.15

3442

Stefan og Jakob Bernstein

H-par

Esrum

10.16

4490

Andreas +Steffen

H-par

Kano44

10.17

2972

Jan + Simon

H-par

Hellerup

10.18

2761

Jacob Sonne

Old boys

Neptun

10.19

2813

Jørgen Lassen

Old Boys

Nybro-Furå

10.20

9128

Thomas B Pedersen

Old Boys

Dragør/Pilen

10.21

2608

Viggo Olsen

Old Boys

Hvidovre

10.22

2908

Per Fasmer

Oldboys

Hellerup

10.23

6512

Henrik Stjernholm + Peter L

H-par

Vallensbæk

10.24

1315

Tarik + Mogens

H-par

Kbh KK

10.25

9101

Morten - Kasper

H-par

Dragør/Pilen

10.26

3724

Lars Peter, Emil & Jes

H-par

Lyngby/ Nybro

10.27

2635

Kurt Svendsen

Old Boys

Hvidovre

10.28

4423

Peter Als

Oldboys

Kano44

10.29

2975

Søren + Gustav Bock

H-par

Hellerup

10.30

2835

Niels Heede

Old Boys

Nybro-Furå

10.31

9150

Martin + Florian

H-par

Dragør/Pilen

10.32

3412

Uwe Lundberg

Old boys

Esrum

10.33

2973

Steen + Sebastian

H-par

Hellerup

10.34

2767

Morten + Claus

H-par

Neptun

10.35

4016

Torben Froh

Old Boys

Nova

10.36

9136

Henrik + Alan

H-par

Dragør/Pilen

10.37

2603

Ole Plas Jensen

Herre

Hvidovre

10.38

4431

Carsten Thordrup

Oldboys

Kano44

10.39

2981

Carsten Illum

Old Boys

Hellerup

10.40

6501

Peter Colding

Old Boys

Vallensbæk

10.41

2848

Ole Bennetzen

Old Boys

Nybro-Furå

10.42

9148

Frank Canrren

Old Boys

Dragør/Pilen

10.43

2601

Jan Berthelsen

Old Boys

Hvidovre

10.44

2943

Martin + Martin

H-par

Hellerup

10.45

3701

Morten & Madsen + Michael

H-par

Lyngby

10.46

3308

Henrik Andersen

Old Boys

Klampenborg

10.47

9123

Claus Borup

Old Boys

Dragør/Pilen

10.48

3413

Michael Nørrelund

OB

Esrum

10.49

2907

Christian Bovet

Old Boys

Hellerup

10.50

2702

Mogens Stokholm Nielsen

Old Boys

Neptun

10.51

2812

Flemming Jensen

Old Boys

Nybro-Furå

10.52

2618

Gøther B Mathiasen

Old Boys

Hvidovre

Mix par, Ungdom par, ungdom

Tid

Nr.

Navn

Klasse

Klub

10.00

2904

Michael,Johnny, Birgit, Lars, Rødtop

Mix-par

Hellerup

10.01

3703

Kirsten, Bent + Helle

Mix-par

Lyngby

10.02

4018

Bettina, Morten, Henry

Mix-par

Nova

10.03

6523

Michael + Jo-Ann

Mix-par

Vallensbæk

10.04

4488

Johnny + Lis

Mix-par

Kano44

10.05

2705

Eva Bojsen+ Lars

Mix-par

Neptun

10.06

2877

Christina +Per + Aksel

Mix-par

Nybro-Furå

10.07

2910

Vibeke og Ebbe

Mix-par

Hellerup

10.08

3422

Mads Blomster Larsen

U14

Esrum

10.09

2766

Grith + Michael

Mix-par

Neptun

10.10

1200

Felicia og Preben

Mix-par

Bryggen

10.11

3743

Rita + Lene + Henrik

Mix-par

Lyngby

10.12

9146

Anne L+1

D-par

Dragør/Pilen

10.13

2878

Ungdomshold 3

U-par

Nybro-Furå

10.14

1311

Katrine K + Kasper

Mix-par

Kbh KK

10.15

2755

Brian + Lea

Mix-par

Neptun

10.16

3423

Kristoffer Kristiansen

U14

Esrum

10.17

2817

Ruth og Niels

Mix-par

Nybro-Furå

10.18

2831

Emilie + Alexander

Mix-par

Nybro-Furå

10.19

2906

Lars og Ulla

Mix-par

Hellerup

10.20

1312

Katrine + Theresa + Thomas

mix-par

Kbh KK

10.21

9134

Ida + Erik

Mix-par

Dragør/Pilen

10.22

2879

Ungdomshold 4

U-par

Nybro-Furå

10.23

6518

Nanna + Anders

mix-par

Vallensbæk

10.24

3742

Anne Grete + Otto

Mix-par

Lyngby

10.25

3447

Mikkel og Mille Blomster Larsen

mix-par

Esrum

10.26

2745

Claus, Pia

Mix-par

Neptun

10.27

9138

Betty + Lars

Mix-par

Dragør/Pilen

10.28

2340

Johannes og Valdemar

U-par

Ark

10.29

2876

Sofie og Jonas

Mix-par

Nybro-Furå

10.30

3716

Heine Jepsen & Caroline

Mix-par

Lyngby

10.31

1306

Ida og Benjamin

Mix-par

Kbh KK

10.32

9137

Helle + Mogens

Mix-par

Dragør/Pilen

10.33

2884

Kristoffer, William B

U-par

Nybro-Furå

10.34

2762

Jette og Claus

Mix-par

Neptun

10.35

4492

Anne + Jonas

Mix-par

Kano44

10.36

2941

Poul + Anne Sofie

Mix-par

Hellerup

10.37

4019

Sannah og Henrik

Mix-par

Nova