Startliste  1. oløb   2019/2020   Bistrup Hegn 6. Oktober 2019

Herrer

Tid

Navn

Klasse

Klub

10.00

Jens L.Jørgensen

Herre

Nybro-Furå

10.01

Jeanette Diemer

Trim

Neptun

10.02

Valdemar Jørgensen

Herre

Ark

10.03

Niels Kristianson + Anja

Trim

Vallensbæk

10.04

Johannes Jørgensen

Herre

Ark

10.05

Michael, Johnny, Birgit + Lars

Trim

Hellerup

10.06

Jørgen Jacobi

Herre

Nybro-Furå

10.07

Caroline + Rine

Trim

Ark

10.08

Hans Pauli Joensen

Herre

Kbh KK

10.09

Gitte Hansen-Møller

Trim

Kano44

Dorte Vergmann

Trim

Kano44

Trond Sand

Trim

Kano44

10.10

Morten Grove

Herrer

Klampenborg

10.11

Søren K Larsen

Trim

Nord

10.12

Kristian Brandstrup

Herre

Nybro-Furå

10.13

Pernille Kløve Sørensen

Trim

Nord

10.14

Søren Bøjer

Herre

Neptun

10.15

Vera + Anne reinholt

Trim

Nybro-Furå

10.16

Thorbjørn Skovhus

herre

Hellerup

10.17

Rikke + Karin

Trim

Hellerup

10.18

Jacob Nielsen

Herre

Nybro-Furå

10.19

Jens og Hanne Haislund

Trim

Vallensbæk

10.20

Allan Engsig

Herrer

Neptun

10.21

Michael Madsen

Trim

Neptun

10.22

Jakob Jensen

Herre

Esrum

10.23

Christina Duun+Aksel+Per

Trim

Nybro-Furå

10.24

Carsten Scales

Herre

Nybro-Furå

10.25

Flavia + Stine

Trim

Ark

10.26

Henrik Skov Andersen

Herre

Skovshoved

10.27

Anja + Arne

Trim

Lyngby

10.28

Charlotte T-K+ Tobias T-K

Trim

Skovshoved

10.29

Anne + Martin

Trim

Neptun

Damer, old girls, dame-par

 

Tid

Navn

Klasse

Klub

10.00

Helle + Karin R

D-par

ARK

10.01

Astrrid Felding + Maja Robsen

D-par

Esrum

10.02

Mette + Mette

D-par

Ark

10.03

Anne Larsen

Dame

Hvidovre

10.04

Ida + Camilla

D-par

Kano44

10.05

Ida, katrine + Janni

Trim

Hellerup

10.06

Maria J + Sara

D-par

Kbh KK

10.07

Signe og Karen Høj

D-par

Vallensbæk

10.08

Lene & Mille

D-par

Kano44

10.09

Lena Jørgensen

Dame

Sundby Kajakklub

10.10

Tina Køtter

Dame

Nybro-Furå

10.11

Helle + Anne

D-par

Hellerup

10.12

Karoline Bergendorf + Celina

D-par

Esrum

10.13

Camilla Beldam

Old Ladies

Nord

10.14

Vipse W Bank

Old Ladies

Neptun

10.15

Jytte + Ingrid

D-par

Nybro-Furå

10.16

Anne Lorentzen

Old Ladies

Dragør/Pilen

10.17

Marie Rasmussen

Dame

Hvidovre

10.18

Marianne + Angelina

D-par

Kano44

10.19

Inge-Lise + Camilla

D-par

Hellerup

10.20

Ann Carina Nielsen

Damer

Røse

10.21

Lya + Flora

D-par

Neptun

10.22

Camilla + Anette

D-par

Bryggen

10.23

Gudrun og Dorthe

D-par

Vallensbæk

10.24

Annette Als

Old-Ladies

Kano44

10.25

Christina Scales

Dame

Nybro-Furå

10.26

Birgitte og Agnete

D-par

Lyngby

10.27

Lise Grove

Damer

Klampenborg

10.28

Sofie Stenbjerg+ Mathilde Thomas

D-par

Esrum

10.29

Mette Wolthers

Dame

Nybro-Furå

10.30

Mette Lherbier

Old Ladies

Dragør/Pilen

10.31

Sabine Pedersen

Dame

Hvidovre

10.32

Tine Frederiksen 

Old-Ladies

Kano44

10.33

Lone Holm Hansen

Old Ladies

Hellerup

10.34

Mia Stokholm

Damer

Neptun

10.35

Malene j + Mathilde D

D-par

Kbh KK

10.36

Hanne + Sofie

D-par

Hvidovre

10.37

Christina M Gullander

Old Ladies

Kano44

10.38

Ulla  Grove

Damer

Klampenborg

10.39

Maria Sell-Petersen

Old Ladies

Skovshoved

10.40

Janet Bentzen

Old-Ladies

Dragør/Pilen

Old Boys + Herre Par

Tid

Navn

Klasse

Klub

10.00

Henrik Andersen

Old Boys

Klampenborg

10.01

Per Scales + Gustav

Old Boys

Nybro-Furå

10.02

Niels Tønnesen

Old Boys

Vallensbæk

10.03

Peter Jakobsen

Old Boys

Hellerup

10.04

Gert Frederiksen

Old Boys

Neptun

10.05

Lars Buhl

Old Boys

Nord

10.06

Viggo Olsen

Old Boys

Hvidovre

10.07

Bent Drost Jensen

Old Boys

Dragør/Pilen

10.08

Lennart Gjermandsen

Oldboys

Kano44

10.09

Claus Jørgensen

Old Boys

Neptun

10.10

Anders og Claus

H-par

Nova

10.11

Jan + Simon

H-par

Hellerup

10.12

Morten + Claus

H-par

Neptun

10.13

Steen Vestervang

Old Boys

Ark

10.14

Cliver Klintholm

herre

kk361

10.15

Søren Levinsen

Old Boys

Dragør/Pilen

10.16

Andreas +Steffen

H-par

Kano44

10.17

Bastian Randkløbe

Old Boys

skovshoved

10.18

Per Christiansen

Old Boys

Røse

10.19

Per Fasmer

Oldboys

Hellerup

10.20

Uwe Lundberg

Old boys

Esrum

10.21

Kurt Svendsen

Old Boys

Hvidovre

10.22

Morten - Kasper

H-par

Dragør/Pilen

10.23

Jeppe Hansen 

Oldboys

Kano44

10.24

Per Sørensen

Old Boys

Nybro-Furå

10.25

Leif Pedersen

Old Boys

Vallensbæk

10.26

Morten + Martin

H-par

Hellerup

10.27

Jacob Sonne

Old boys

Neptun

10.28

Elias + lars Jørgensen

H-par

ARK

10.29

Henrik Schweitz

Old Boys

Dragør/Pilen

10.30

Helge Gertsen

Oldboys

Kano44

10.31

Lars Peter, Emil & Jes

H-par

Lyngby/ Nybro

10.32

Torben Schrader

Old Boys

Vallensbæk

10.33

Steen + Sebastian

H-par

Hellerup

10.34

William, Kristoffer, Daniel, William

H-par

Nybro-Furå

10.35

Lars + Marco

H-par

Hvidovre

10.36

Frank Canrren

Old Boys

Dragør/Pilen

10.37

Harry Sandholm

Oldboys

Kano44

10.38

Ole Bennetzen

Old Boys

Nybro-Furå

10.39

Torben Froh

Old Boys

Nova

10.40

Carsten Illum

Old Boys

Hellerup

10.41

Mogens Stokholm Nielsen

Old Boys

Neptun

10.42

Søren P + Marius P

H-par

Ark

10.43

Morten T + Claus

H-par

Dragør/Pilen

10.44

Peter Als

Oldboys

Kano44

10.45

Flemming Jensen

Old Boys

Nybro-Furå

10.46

Peter Colding

Old Boys

Vallensbæk

10.47

Christian Bovet

Old Boys

Hellerup

10.48

Morten & Madsen + Michael

H-par

Lyngby

10.49

Gøther B Mathiasen

Old Boys

Hvidovre

10.50

Claus Borup

Old Boys

Dragør/Pilen

10.51

Jacob og Nicolaj

H-par

Hellerup

10.52

Michael Nørrelund

OB

Esrum

Mix par, Ungdom par, ungdom

Tid

Navn

Klasse

Klub

10.00

Bettina, Morten, Henry

Mix-par

Nova

10.01

Hold 2

U-par mix

Nybro-Furå

10.02

Kirsten, Bent + Helle

Mix-par

Lyngby

10.03

Zofia + Jannick

Mix-par

Neptun

10.04

Vibeke og Ebbe

Mix-par

Hellerup

10.05

Mia + Peter

Mix-par

Dragør/Pilen

10.06

Mads Blom Larsen

U16

Esrum

10.07

Andreas + Kristoffer

U-Par

Nybro-Furå

10.08

Thomas, Tine og Linnea

Mix-par

Kbh KK

10.09

Felicia og Preben

Mix-par

Bryggen

10.10

Lars og Ulla

Mix-par

Hellerup

10.11

Anne + Jonas

Mix-par

Kano44

10.12

Charlotte Boesen + Claus

Mix-par

Røse

10.13

Frederik f + Ida H

Mix-par

Nova

10.14

Niels + Megan

Mix-par

Lyngby/nybro

10.15

Anne Grete + Otto

Mix-par

Lyngby

10.16

Jette, Claus + Mette

Mix-par

Neptun

10.17

Johnny + Lis

Mix-par

Kano44

10.18

Betty + Lars + Michael

Mix-par

Dragør/Pilen

10.19

Katrine B + Kristoffer K

U16-par

Esrum

10.20

Niels Heede + Andrea

Mix-par

Nybro-Furå

10.21

Katrine K + Kasper

Mix-par

Kbh KK

10.22

Eva Bojsen+ Lars

Mix-par

Neptun

10.23

Ebbe + Kornelius

U-par

Hellerup

10.24

Helle + Mogens

Mix-par

Dragør/Pilen

10.25

Mikkel og Mille Blom Larsen

mix-par

Esrum

10.26

Emilie + Alexander

Mix-par

Nybro-Furå

10.27

Heine, Frederik & Caroline

Mix-par

Lyngby

10.28

Claus, Pia

Mix-par

Neptun

10.29

Poul + Anne Sofie

Mix-par

Hellerup

10.30

Ida + Erik

Mix-par

Dragør/Pilen